KORG M3 MODUL

Shitet nga: Xheni 08 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHES KORG M3 MODULIN I CILI KA ARDH NE TETOR NGA GJERMANIA GJITHSHKA OSHT NE GJENDJE TE RREGULLT MUNI ME LIDH ME MIDI UN DERI PARA DISA DITE KAM PERDOR PO TASH KAM BA KORG TRITON EXTREM NUK POME DUET RAM MEMORY KA 64 MB FABRIKES KA NGJYRA I GATSHEM PER DASEMM.. PA PROBLEM NGJYRA TMIRA KRET QIFTELI SAKS TERCA SURLA KRETT .. ALLES OKEY KY MODUL U BLE 700 EURO .. KUSH KA INTERES LET LAJMROHET...!! FOTOT JAN OREGINALE SIQ SHIET FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim