KORG M50

Shitet nga: besnik 23 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
KORG M50 NE GJENDJE TE REGULLT SHUM I RUJTUN SI I RI ME NGJYRA FULL I GATSHEM PER DASMA ME QANT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim