KORG PA2 XPRO ME RAM 256MB

Shitet nga: besnik 20 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
KORG PA2 XPRO
RAM 256MB
16DK
ME RITME FULL
ME QANT
NE GJENDJE TE REGULLT
JU MIR PRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim