KORG PAX1 CASIO CZ101 PANDOR KORG 4

Shitet nga: meti 24 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHES URGJENT PA X 1 CASION PANDOREN DHE MBAJTSET KORG PA X 1 POSEDON EDHE KOFERIN JAN SHUM TE RUAJTURA JAN NE GJENDJE SHUM REGULLT TE INTERESUARIT KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT BEJ NDRIM ME GOLF 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim