KORG PAX1 CASIO CZ101 PANDOR KORG 4

Shitet nga: meti 28 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes urgjent jan ne gjendje te regullt jan te ruajtura qmimi sipas marveshjes per me shum info nr telit 044560279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim