Korg

Shitet nga: Korg 14 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet kor pa 1x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim