Korg Pa 3 Me 256 MB

Shitet nga: Korg 18 Gsh 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti eshte ne gjendje shum te mire teknike kam punu vetem ket sezon me to vjet ne shtator e kam ble tri i kam edhe cd edhe libren e tij komplet plus edhe 3 seta te ri me live i gatqem per dasem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim