Korg Tr 61

Shitet nga: Argjend 24 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   1 200 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg tr shes ka ram 64 mb plus ka paisje shtes per wave veq kjo pjes i kushton 200 euro me muntu ka kofer fabrikes dhe ky asht i ardhur nga gjermania memory card ka 2GB Me ngjyra triton extrem convertun Sinti esht i pergaditur per dasem.. kush ka interes let lajmrohet nket nr.. .........VIBER TEL +38649285520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim