Korg dhe juzi

Shitet nga: Korg 01 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa 800 dhe juzi sound plus stallak per dy sinta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim