Korg i3

Shitet nga: shadan 29 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
eshte shum emire po nuk me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim