Korg i4

Shitet nga: Shadan 29 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg i4 mua. nuk me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim