Korg pa 1x

Shitet nga: Korg 23 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg pa 1x ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim