Korg pa 1x

Shitet nga: Korg 09 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ne shitje korg pa 1x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim