Korg pa 800

Shitet nga: Pa 800 05 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa 800 me ram 256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim