Korg pa 800 memori 256

Shitet nga: Korg 22 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa 800 si i ri me ram memori 256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim