Korg pa 800

Shitet nga: Korg 03 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg pa 800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim