Korg pa 800

Shitet nga: Korg pa 800 06 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Korg pa 800 ram 256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim