Korg pa1

Shitet nga: Anton 06 Nën 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   900 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa1 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim