Korg pa1x

Shitet nga: Sami duraku 06 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
esht ne gjendjen nreguull asht urgjent per shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim