Korg triton extreme me moss

Shitet nga: korg 17 Shk 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Korg triton extreme ne gjendje shum te mirre.
Posedon: ram96mb, kartela 4gb, moss boar edhe kofer
Nuk boj ndrim.
Ju mirepresim flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim