Korg triton studio

Shitet nga: Korg 23 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg triton studio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim