Korg triton studio

Shitet nga: Korg 04 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi korg triton studio 600 e ka mundesi ndrimi me juzi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim