Korg

Shitet nga: Korg 13 Jan 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet pa 1x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim