Mikrofon ajror shure UT4

Shitet nga: Ernest 02 Nën 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ju pershendes,kush ka interes me ble mikrofon ajror shure ut4 i ruajtur mir.une Jetoj ne Gjermani por muj me Post me e qu sipas porosis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim