Ne shitje

Shitet nga: Korg 15 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten keto paisje muzikore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim