Pa2x Pro

Shitet nga: Jetmir 11 Mar 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin pa2x Pro ne gjendje shum te mir.sinti ka te gjitha ritmat dhe posedon edhe koferin.pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim