Paisje muzikore

Shitet nga: Paisje muzikore 20 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten paisje muzikore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim