Ram memory 256 per pa3

Shitet nga: xxx 19 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes ram memory 256 per sinta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim