Roland Juno 2 Vintage synth

Shitet nga: roalnd 03 Mar 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Roland Juno 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim