Roland RA-50 Realtime Aranger + Super Card MSL-15

Shitet nga: Masar 15 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Roland RA 50 Realtime Arranger + Music Style Card - (Super Card) - MSL-15 e cila mund të lidhet me një Midi-Keabord të thjeshtë dhe shëndërrohet në Sint me ngjyra dhe stile të ndryshme botërore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim