Roland

Shitet nga: roland 02 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim