SENHAISSER,,EW 300,,

Shitet nga: SENHAISERR 24 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
,senhaiser,,ew300 veq kush pokupton shka enshte mik,,ensht shum,,pak perdor ere,,,prej germania,,original,,made in germani,,
me adapterit senhaisser,,komplet krejt,,
viber+37744417827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim