Shes Urgjent - Korg TR me kofer

Shitet nga: Korg 18 Qer 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes nje korg tr profesional me kofer si dhe komplet me ngjyra perfekt per dasma
Shiten me nje çmim shumë te volitshem
Ju falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim