Shitet

Shitet nga: Roland 29 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Ne shitje roland
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim