Shitet Kronosi

Shitet nga: Kronos 14 Sht 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet Kronosi i ri vetem 6 muaj perdorim.
Çmimi është shumë i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim