Shitet juzi sound

Shitet nga: Juzi sound 15 Sht 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi juzi sound
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim