Shitet juzi sound

Shitet nga: Juzi sound 25 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi juzi sound mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim