Shitet juzi

Shitet nga: Juzi sound 16 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes juzi sound
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim