Shitet juzi

Shitet nga: Juzi sound 27 Tet 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet juziii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim