Shitet juzi

Shitet nga: Juzi 08 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi juzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim