Shitet korg triton studio

Shitet nga: Korg 11 Gsh 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi korg troton studio me sete shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim