Shitet

Shitet nga: Juzi sound 18 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi juzi sound me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim