Shitet

Shitet nga: Juzi 16 Dhj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesi juzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim