Shitet

Shitet nga: Korg 21 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten korg pa 1x dhe roland controler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim