Sint

Shitet nga: Korg 26 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten keto paisje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim