Sint Technics KN800

Shitet nga: Arben 04 Nën 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti i ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim