Sint pa2,boksat:Zec,Peavey-basbina

Shitet nga: selam 06 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pa 2 \1400 e\ me ritmet e pa3 ram 128 me qante origjinale
boksat /Zec dynacord 3 sistem 400 w 8 o 800e
boksat /peavey hesus 2 sistem 350w 4 o 500e
Basbina /EV 400 w qmimi sipas marrveshjes 900e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim