Sint-pianino made in Rumania!

Shitet nga: Razafat Beqaj 08 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin me gjendje shum te mir dhe te rregullt. Made in Rumania dhe ka 5 oktava.
Per dikend qe merret me muzik ky eshte sint-pianino shum I mir dhe ne gjendje te rregullt. Cmimi eshte sipas marrveshjes. Dhe per qdo informat me te hollsishme mund te Kontaktoni ne numrin me lart.
Romaj-Has
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim