Sint

Shitet nga: Argjend 26 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin Casio 5 oktava, i ardhur nga Zvicrra, shume i ruajtur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim