Sint

Shitet nga: Rrahim Susuri 03 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin. Ky sint ka lloje te ndryshme te muzikave si piano classic. jazz. techno. etj krahas saj ne hark disk perban muxika popullore . zbavitse etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim